Що це таке? Фотобарабан - одна з головних складових частин принтерів та копіювальних апаратів. Саме за допомогою нього проводиться нанесення тонера на аркуш паперу при друку. За конструкцією фотобарабан є порожнистим мет...
Фотобарабан - одна з головних складових частин принтерів та копіювальних апаратів. Саме за допомогою нього проводиться нанесення тонера на аркуш паперу при друку. За конструкцією фотобарабан є порожнистим металевим циліндром, покритим шаром фотопровідника. Як метал застосовують зазвичай алюміній, а покриттям найчастіше є аморфний кремній. Діаметр фотобарабану становить кілька сантиметрів, а довжина варіюється від 21 до кількох десятків сантиметрів. З однієї або двох сторін фотобарабану знаходяться пластмасові шестерні. Принцип роботи фотобарабану. Вся поверхня фотобарабану заряджається електростатичним полем, яке відштовхує частинки тонера. Потім поверхня частково засвічується, і засвічені ділянки набувають заряду, протилежного початковому. Тобто до цих місць тонер, навпаки, прилипає. У процесі друку барабан прокочується аркушем паперу і автоматично розряджається, залишаючи тонер на папері. Оскільки на фотобарабані тонер був лише частково, то й на папері він виявляється тільки в потрібних місцях. Потім папір з тонером, що налип, проходить через спеціальну високотемпературну пічку, і тонер спікається і міцно закріплюється на папері. Так на папері друкується саме те зображення, яке було засвічене на фотобарабані. Фотобарабан може входити в конструкцію картриджа, або ж бути окремим елементом принтера. Якщо фотобарабан знаходиться в картриджі разом з тонером, то його ресурс становить від двох до десяти тисяч аркушів. Перезаправляти такий картридж свіжим тонером вийде лише три-чотири рази, потім фотобарабан виробиться. Після цього необхідно буде замінити весь картридж або лише барабан. Фотобарабан коштує в кілька разів дешевше, ніж картридж і після його заміни картридж знову можна буде перезаправляти. Якщо фотобарабан оригінального виробника вам не вдасться, адже виробники не схвалюють самостійну заправку картриджів. Якщо ж фотобарабан не входить до складу картриджа, то після закінчення ресурсу (а це близько десяти тисяч аркушів) його також потрібно міняти. У цьому випадку можна придбати як аналоговий фотобарабан, так і оригінальний від виробника.
Картридж (від англ. cartridge - патрон, касета, заряд) - замінний пристрій з фарбуючим матеріалом, що використовується в друкуючих приладах, для перенесення інформації на папір. У різних типах принтерів порошок для лазерних принтерів; Чорнила, рідина для струменевих принтерів; У зв'язку з цим, заправка картриджів принтера здійснюється різними способами, із застосуванням різних витратних матеріалів. Якості! Будь-який лазерний або струминний картридж, все одно він залишається відновлюваною деталлю принтера, і тому заправка лазерних картриджів сьогодні, набуває все більшої популярності. Особливо це стосується великих міст, компаній, фірм, які мають у своєму розпорядженні сотні, а то й тисячі копіювальних пристроїв. Дедалі більше людей позначають собі вигоду заправки картриджів. Самі виробники частенько радять використовувати цю послугу, тому як утилізація картриджів не має сенсу, якщо пристрій не витрачав свій робочий ресурс в повній мірі. зроблений іншою компанією, але за відповідною оригінальним картриджем технології. Їхньою відмінністю є висока ціна, причиною цього служать витрати, не тільки на заправку картриджів, а й на закупівлю ліцензії. Сумісний картридж - це картридж, створений компанією за власними технологіями. Його відрізняє нижча ціна, ніж ліцензійного, але він є відмінною заміною оригінальному картриджу.
Відгуки про Картридж CW (CW-H279M) HP LJ Pro M12/M26
0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Написати відгук
Питання та відповіді (FAQ) Картридж CW (CW-H279M) HP LJ Pro M12/M26